Виды оплат:

1. В офисе компании АВТОКОД, наличными.

2. Денежный перевод на карту 

( И ОБЯЗАТЕЛЬНО СООБЩИТЕ ОБ ОПЛАТЕ ) !

А так же оплатить заказ можно в любом банке Украины по квитанции, которую Вы можете расспечатать в разделе «Ваши заказы» -> «Перечень заказов»

Заказ запустится в работу с момента поступления денежных средств на наш счет в этот же или на следующий рабочий день.

ПОСЛЕ ОПЛАТЫ, ОБЯЗАТЕЛЬНО СООБЩИТЕ ОБ ОПЛАТЕ. Это можно сделать через сайт в меню слева или перезвонить вашему менеджеру. ЭТО УСКОРИТ ПРОЦЕСС ОФОРМЛЕНИЯ ЗАКАЗА!

ВОЗВРАТ ДЕНЕЖНЫХ СРЕДСТВ :

Если Вы оплатили заказ, но по причине отказа поставщика, или по какой либо другой причине нет возможности поставки данной детали к  нам на склад - ВОЗВРАТ ДЕНЕЖНЫХ СРЕДСТВ ОСУЩЕСТВЛЯЕТСЯ НА ПРОТЯЖЕНИИ ОТ 1  ДО 3  БАНКОВСКИХ ДНЕЙ. 

При доставке товара в Киеве курьером или при самовывозе из офиса, товар передаётся только покупателю, ФИО которого указаны в заказе и только после предъявления паспорта.

Если для оплаты Вам потребуется счёт-фактура - свяжитесь с нашим менеджером по телефону или по E-mail.

 

Условия возврата:

Согласно ст.9 закона Украины «О защите прав потребителей» « Права споживача при придбанні товару належної якості:

1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд (упаковка), споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. 2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару. 3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.»